The Vigil - He Won"t Let You Go: نقد و بررسي ترسناک جديد Blumhouse


کيت توماس در اولين کارگرداني خود به نام "The Vigil" به نويسندگي و کارگرداني پرداخت - او شما را رها نخواهد کرد مختصات ترسناک مدرن را در مجموع تأثيرات کارگردان از فيلم "جن گير" فريدکين گرفته تا "تصاحب" زوژاوسکي تجديد مي کند . و همچنين فرانچسکو گوچيني نيز وجود دارد.


 


توسط Giulia Calvani -18 سپتامبر 2020 10:29


 


The Vigil - He let you let you ترکيبي از هويت سينمايي به ارث برده از کيت توماس است که در سال 2019 در جشنواره فيلم TIFF - تورنتو در بخش جنون نيمه شب ارائه شد.


 


پس از مرگ برادر کوچکترش ياکوف رونن (ديو ديويس ، شهر بمب) او ايمان خود را از دست داده و از جامعه مذهبي خود دور مي شود و تنها در جلسات انجمن ردپاها آرامش پيدا مي کند ، سازماني که هدف آن ادغام مجدد افرادي است که زندگي حسيدي را رها کرد. ياکوف بيکار و درمانده خود را مجبور به پذيرفتن پيشنهاد خاخام رب شولم (مناشه لوستيگ) براي گذراندن يک شب به عنوان لرزان آقاي ليتواک ، يک بازمانده از هولوکاست که اخيراً درگذشته است ، مي يابد. چهار ديوار داخلي شروع به سفت شدن مي کنند ، و با وضوح شخصيت اصلي بازي مي کنند ، و تحت تأثير توهمات در يک هلال احساسي از صداهاي رعد و برق ، روده ها و ريتم هاي احشايي و ضربان قلب غرق مي شوند. کابوسي با چشمان باز که هيچ چيز واقعي ندارد: تخريب انسان خاطرات است ، احساس گناهي که باعث ايجاد هيولاهايي مي شود که مي توانند تا ابد به روح بچسبند. Mazzikim ها در تلمود (يکي از متون مقدس يهوديت) ظاهر مي شوند ، آنها شياطين تاريکي هستند که زندگي دريافت کرده اند اما روح ، شکل و اراده ندارند. موجودات حيواني ، انگلهايي با نگاه به گذشته. مازيک روح هر کسي را که درد داشته باشد تسخير مي کند و فقط با سوزاندن چهره واقعي آنها قبل از طلوع آفتاب مي توان از تاريکي فرار کرد.


 


The Vigil - او شما را رها نمي کند: روند خلاقيت و الهام جواني


 


 


تمايل ريشه دار ، براي کيت توماس ، براي داستان گفتن. پس از انتشار داستان کوتاه ، نقد و بررسي و شعر در دوران دانشجويي و دانشگاهي ، اين برخوردهاي وي با بيماران و داستان هاي آنها بود که تخيل کارگردان را مانند فيوز روشن کرد. مطالعات وي در زمينه امکانات زندگي مساعدت شده منجر به تعريف شخصيت خانم ليتواک (لين کوهن ، قتل مرموز در منهتن ، بازي هاي گرسنگي: آتش گرفتن) با الهام از افراد مبتلا به زوال عقل سالخورده و بيماري آايمر شد.


 


کيت توماس که از آگاهي از انجام اقدامات ديني آگاه بود ، قبل از اينکه براي فيلمبرداري به بروکلين برود ، با يک خاخام ارتدوکس ملاقات کرد تا در مورد شيطان شناسي و بهترين راه براي بافتن دگم هاي يک جامعه فوق مذهبي با يک داستان ترسناک تأمل کند. سنتي. همکاري با تهيه کنندگان بولدرلايت ، رافائل و JD و مواجهه با ريشه هاي آنها در دنياي سرخ کردن ، به کارگردان اين امکان را داد تا اين جنبه از داستان را از نزديک بررسي کند ، با اصالتي که از همه جزئيات شناخته شده است ، شروع با صحنه افتتاحيه که در آن هر اضافي واقعاً به سازمان Footsteps تعلق دارد. کيت توماس براي اولين آزمايش کارگرداني خود ، تصميم به کشف و کارگرداني ماوراالطبيعه ، ضد انساني است که زندگي و مرگ را ستون اصلي همه اديان مي کند. به روشي خاص است که در آن هر ايمان با مسئله وجود مرگ پس از مرگ روبرو مي شود که بعد ترسناک متراکم مي شود ، و مي تواند در بيننده - به همان اندازه کارگردان - جذابيت مهيبي ايجاد کند.


 


The Vigil - Won"t Will You Go: Crucial Casting Choice از طريق اسکايپ


 


 


مراقبت - او تو را رها نخواهد کرد فيلمي است که منحصراً بر اساس عملکرد يک بازيگر منفرد و قدرت بيانگر او ساخته شده است. اين کارگردان مي گويد: "از اولين لحظه اي که ستاره Dave Davis را در Bomb City 2007 ديدم ، مي دانستم که او مرد مناسبي براي بازي در نقش اصلي من است و مي تواند شدت مورد نياز من را ارائه دهد." براي غرق شدن بهتر در نقش ياکوف ، ديويس ده روز را در يک جامعه يهودي نيويورک گذراند و در تماس با سنت هاي فرهنگي بود که به ندرت در صفحه نمايش بزرگ مي شد.


 


در فرهنگ يهود اصطلاح shomer (om) از کلمه "shamar" (???) گرفته شده است که به معناي واقعي کلمه به معناي "نگه داشتن ، حفظ" است. در کتابهاي Exodus ، شمر يک سرپرست قانوني يهودي است که مسئوليت مراقبت و نگهداري از کالاها و اموال ديگران را بر عهده دارد. کيت توماس توضيح داد که او به کمبود چنين شخصيتهاي پيچيده اي در جهان سينمايي پي برده است و مي خواهد با تقويت مأموريت معنوي ارتفاع و محافظت از روح ، فيزيولوژي آنها را ترسيم کند. وزن کل پوياي فيلم به عهده استعداد مغناطيسي ديويس ، شخصيتي ولخرج است که موفق مي شود هذيان مرد نابود شده توسط شياطين خود را در بخشهاي سخنوري از تقليد خلاصه کند.


 


بي تجربه به PR مي پردازد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Judy Amanda برج خنک کننده nasdrt صخره نوردان مرجع مقالات مهندسي عمران و بتن کلينيک دندانپزشکي ، ايمپلنت ، دندانپزشکي کودکان Andrew Jane دستگاه آبگير فرش لوله اي