Ccepts (مينيون): بررسي فيلم توسط Maïmouna Doucouré


پس از اين پوستر جنجالي ، کيتز (مينيون) با بازي گروهي از دختران با علاقه به رقص به نتفليکس مي آيد.


 


توسط Francesca Romana Torre -10 سپتامبر 2020 10:50


 


18


اشتراک گذاري


قبل از اينکه به عنوان اولين ويژگي رتبه بندي شود ، معاونين Maïmouna Doucouré در مرکز يک (يا دو) جنجال اجتماعي قرار داشت. پوستر تبليغاتي که نتفليکس با آن تصميم گرفت پخش قريب الوقوع پخش فيلم ارائه شده در Sundance 2020 را آغاز کند ، بحث هاي زيادي را در پي داشت: در مرکز بحث ، جنسي شدن رسوائي گروهي از دختران که در ژست هاي واقعي چشم به تصوير کشيده شده اند. قهرمانان کوچک Cyers (مينيون ، به زبان اصلي) که از متن آنها حذف شده بودند ، کاملاً تحريک کننده و نگران کننده بودند. به طور خلاصه ، اگر هدف ايجاد انتظار و صحبت در مورد فيلم بود ، بستر پخش جرياني چشمگير شده است. اما با چه قيمتي؟


 


Cyers (مينيون) به عنوان يک فيلم "عادي" روي سن درباره يک قهرمان داستان بسيار جوان (فقط 11 سال) ، ايمي (فاتيا يوسف) ، که راه خود را براي رسيدن به يک وضعيت خانوادگي مشکل در رقص و بيش از همه - در پذيرش توسط گروه جديدي از دوستان. اين دختر کوچک ، منشأ سنگالي ، اما متولد فرانسه ، درگيري بين آنچه که پروتکل سختگيرانه خانواده و زندگي وي در يکي از آزادترين ، مهار نشده ترين و بي احترامي ترين کشورهاي جهان است ، تجربه مي کند. يک درگيري کلاسيک ، غيرمنتظره: فقط ، و اين بيننده را شوکه مي کند ، واقعاً خيلي زود اتفاق مي افتد. و از راه هايي که ما عادت کرده ايم در ن بسيار بزرگتر از امي و همکلاسي هايش ببينيم.


 


مأموران: بين حجاب و غوغا


cuties cinematographe.it


 


اگر اين تصوير بدون متني باعث شده است که بيني هاي مختلفي به وجود آيد ، حتي از طرف انديشمندان و مفسران فمينيست ، داستاني که در آن افتاده است ، معناي ديگري به تحريک مي دهد. محيط امي ، آنجليکا (مدينا ال ايدي-آزوني) ، کومبا (استر گوهورو) ، جس (ايلانا کامي-گورسولاس) و ياسمن (ميريام هاما) از حومه فرانسه است ، جايي که اقليت هاي فرهنگي و قومي به نوعي در آن زندگي مي کنند تجزيه طلبي ، که به آنها اجازه مي دهد در زمينه اجتماعي و سياسي کشوري که در آن قرار دارند ، نفوذ ناپذير بمانند. ادغام در فرانسه ، واقعيت واقعي ، همان آسانسورهاي به اصطلاح اجتماعي است که به شما امکان مي دهد از طريق ابزارهاي رفاه دولت به هر موقعيتي برسيد ، يک مسئله بسيار پيچيده است و مطمئناً کمتر از آنچه تصور مي شود خوش رنگ است.


 


امي ، در 11 سالگي ، شاهد خاموش يک درام مهم خانوادگي است ، همان چيزي که مي بيند قريب الوقوع پدرش با همسر دوم خود ، که مستقيماً از سنگال آورده شده است ، به خانه بازگشت. مادري که بايد از چهره يک زن فداکار و مطيع دفاع کند ، اجازه شکايت از آن را ندارد ، اما رنج او را مي خورد. عصبانيت امي نسبت به سيستمي که به او تحميل مي شود اما از آن خوشش نمي آيد ، او را وادار مي کند تا از الگوهاي پدرسالارانه خارج شود و آن را نسبت به نقطه عطف مرجع خود بسيار مضر و بي رحمانه ببيند. شورشي معمولي از دوران نوجواني که - واقعاً واقعاً - مائومونا دوکوره مرحله قبل از بلوغ را پيش بيني مي کند.


 


آيا شما خيلي سريع بزرگ مي شويد؟


cuties cinematographe.it


 


شکايت از Maïmouna Doucouré به دليل انتقال زودرس اين مرحله به سن نيمه بزرگسالي اين دختران به معناي ندانستن چگونگي خواندن پيام واقعي فيلم است. وقتي در سن 11 سالگي ، امي اولين قاعدگي خود را شروع مي کند ، عمه پيرش (مبيسين ترز ديوپ) نقش خود را به عنوان يک زن در جامعه توضيح مي دهد. او اکنون آماده است که به يک مرد "قول" داده شود ، تا نقش مهماندار را بپوشاند و - در آينده اي نه چندان دور - پرچم مادر را بپذيرد. بنابراين ، آيا اين twerking است که باعث "بيش از حد بزرگ شدن" اين دختران کوچک مي شود يا انتظاراتي که هرم مردسالار از سالهاي اوليه رشد به آنها تحميل مي کند؟


 


علاوه بر اين ، داستان Cuits نشان مي دهد که چگونه تعيين سرنوشت بدن فرد فرايندي است که ن قدم به قدم مي سازند و - بدون ابزار خودآگاهي و زمينه اي آرام - مي تواند به سرعت از کنترل خارج شود. تکرار مي کنيم ، امي کودکي است که توسط خانواده سوund تفاهم شده است ، و داراي نقاط مرجع فرهنگي در تضاد آشکار با آزادي خواهي او است. به طور خلاصه ، اين که بخواهيد آزاد باشيد و احساس نياز به عصيان کنيد تا زندگي در يک شرايط آزادتر داشته باشيد ، کافي نيست. مخصوصاً در 11 سالگي.


 


Cactions: فيلم بسيار پيچيده تري از آنچه به نظر مي رسد


بگذاريد روشن باشم: تصاوير تبليغ شده توسط آن پوستر مشکل ساز در فيلم نيز وجود دارد. با اين حال ، واضح است که کارگردان در طعم تحريک خود متوقف نمي شود ، بلکه تلاش مي کند تا تصويري متناقض را به تصوير بکشد ، جايي که تنها موضوع بي گناه بي گناهي شخصيت هاي اصلي است. حتي در آرزوي زودرس آنها (زودرس؟ اما ، پس ، از چه منظري؟) براي رشد ، کشف رابطه با جنس ديگر ، تقليد از مدل هاي خود ، هنوز وجود دارد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Gary دانلود آهنگ جديد Chris قاليشويي ارم Michelle گن لاغري Cynthia Brooke Deanna Andrea